Velosport Joch - Třebíč

O nás

Vítáme Vás na oficiálních stránkách firmy

VELOSPORT - JOCHLetos slavíme již 26 let od založení.

Historie
Majitelem firmy je pan Zdeněk Joch, který Velosport - Joch založil.

 

 

 

 

Začínalo se všelijak. Zjistilo se, že kola jdou prodávat i doma. Hlavní rozkvět prodeje však začal až v květnu 1991, kdy se otevřela prodejna na Karlově náměstí v Třebíči. Prodejna zatím byla malá, ale kola se prodávala a opravovala mnohem lépe než dřív. Roku 1993 nastala změna nejpodstatnější.

Prodejna se zvětšila,zrenovovala a funguje ke spokojenosti zákazníků dodnes.


Naše nabídka

 

Firma VELOSPORT-JOCH nabízí prodej jízdních kol včetně doplňků a samozřejmě zajišťuje záruční i pozáruční servis. V nabídce máme především značky kol Kellys, CTM, Leader Fox, , Dema, Galaxy, Superior, Apache, Velamos a Favorit. Naše jízdní kola jsou odborně seřízena, je na ně poskytována maximlní záruka a jsou připravena k okamžitému provozu.

Dále nabízíme několik druhů klasických koloběžek od firmy Velamos. Sortiment jsme rozšířili i o cyklistické oblečení jak zimní tak i letní od renomovanch firem Biemme, Axon, Rogelli, Crane a G-sport + nově i cyklistické tretry.

Také vám nabízíme velký výběr originálních i takzvaných "no name" doplňků a náhradních dílů na vaše kolo i s případnou montáží. Prodáváme též náhradní díly i na staré favority a skládačky.
Veškeré opravy provádí náš vyškolený mechanik v dílně vybavené tím nejmodernějším nářadím.

Je u nás také možnost splátkového prodeje (viz. Splátky). Od září 2008 začíná fungovat nově i e-shop s možností zaslání nakoupeného zboží až k vám domů. I tím se snažíme vám zpříjemnit váš nákup.

Těšíme se na Vaši návštěvu.